A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Что Такое Маскот И Для Чего Он Нужен Бренду

Навіть «серйозні» бренди можуть використати графічного персонажа — його жарти та неформальна комунікація не суперечитимуть профілю компанії. Duracell, Cheetos, KFC, «Капітан Морган», «Живчик», «Фанні», «Розетка» — що об’єднує ці несхожі між собою бренди? Всі вони використовують маскоти — персонажі, які втілюють або підкреслюють цінності цих компаній.

Маскот бренда

Реальні дослідження, статистичні дані та відгуки від користувачів будуть набагато кращими за будь-якого симпатичний талісман. Раніше маскоти могли бути повноцінною заміною логотипів брендів. Проте з роками частина компаній перейшла на використання лаконічних зображень для лого, а маскоти застосовує для додаткового підсилення впливу.

Один з прикладів — «Макдональдс», який має впізнаваний фірмовий знак та маскота-клоуна. Підвищити впізнаваність бренду можна у різний спосіб. Один із них — створити фірмовий персонаж — маскот. Роман Горбачов, генеральний директор «Логомашини», розповів, коли компанії потрібен маскот і як його розробити. Так, якщо зробити кожну подію унікальною та впізнаваною. Ці варіанти промо коштують відносно недорого, проте підсилюють позиції бренду на ринку.

Якщо ви відчуваєте, що маскот вам потрібен, спробуйте створити його. Сову як маскот люблять використовувати навчальні заклади — школи та університети. Треба, щоб він виконував свої функції і допомагав просувати бренд. Благодаря маскоту компания обретает душу и характер, становится ближе и понятнее людям. Персонаж помогает выделиться на фоне конкурентов. Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Талисман Может Стать Легендой

Маскот бренда

Сьогодні недостатньо просто створити якісний блог. Важливу роль грають інтерфейс, дизайн, а такоє унікальні елементи. Зокрема, виробник солодощів занурив своїх маскотів у світ кількох комп’ютерних ігор, залучаючи як дитячу, так і дорослу аудиторію. Персонаж Michelin нагадує зовнішнім виглядом йєті – істота, яка живе у непрохідних лісах та горах. Це дозволяє асоціювати продукцію компанії – автомобільні шини – з високою якістю, що дозволяє автомобілю пересуватися в найсуворіших умовах. Проте варто зауважити, що не існує правил без виключень.

Інтегруйте Маскота У Користувацький Досвід

Маскот бренда

Поширюйте іграшки, футболки, чашки та інший мерч з вашим талісманом. Зробіть його частиною повсякденного життя споживачів.

Маскот — Олицетворение Вашего Бренда

Зробити це можна як mind map або просто у документі. Потім проаналізувати конкурентів і виділити ті цінності, які транслює їх персонаж. Наприклад, якщо у вас локальний бізнес, можете просувати його за допомогою вуличної реклами та листівок, які будете додавати до кожного замовлення. Доповніть ці матеріали зображенням маскота, і зможете забезпечити унікальність та помітність.

Як правило, основною цільовою аудиторією продукції є діти, які стимулюють робити покупки своїх батьків. Слово маскот походить від французького «mascotte», що перекладається як «талісман». Ним французи позначали все, маскот це що може принести удачу. В англійську мову слово увійшло наприкінці XIX сторіччя, і вже мало інше значення. Маскотом стали називати живу істоту, пов’язану з певною організацією.

Розглянемо, навіщо сучасному бізнесу потрібні талісмани, як їх створюють і де застосовують. Маскотів люблять використовувати бренди, комунікація яких спрямована на привернення уваги дітей та їхніх батьків. Наприклад, кролик Квікі з Nesquik постає перед глядачами як енергійний, позитивний та сміливий персонаж, який не любить сидіти на одному місці. Він уособлює якості бренду, які неможливо описати у продукті. До того ж, у поведінці кролика Квікі можна знайти подібність до дітей – він енергійний і завжди «за» будь-які пригоди.

Свої «талісмани» з’являлись не лише у компаній, але й у громадських організацій, шкіл та університетів, спортивних команд. Маскот – персонаж компанії, який допомагає зробити комунікацію як з дорослими, так і з дітьми простий і запам’ятовується. Кролик Nesquik, цукерки M&M’s, Сберкот і Mr. Correct – це маскоти – графічні персонажі, які «олюднюють» компанію та її комунікацію. Як правило, маскоти представляють збірний образ аудиторії компанії. Для серйозних компаній, які хочуть підкреслити свій професійний підхід, маскоти недоречні. Це, зокрема, юридичні фірми, фінансові установи, консалтингові організації.

  • Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали.
  • Хоча маскоти — універсальне рішення для брендингу, є ринкові ніші, у яких використання талісмана буде не дуже вдалим.
  • Сьогодні недостатньо просто створити якісний блог.
  • Створюйте цікавий рекламний або розважальний відеоконтент з персонажем.

Талісман компанії уособлює та підкреслює цінності бренду. Це значно розширює можливості його використання. Розглянемо, як саме і де застосовують маскотів сучасні компанії. Тут також маскоти нестимуть ризик зниження рівня довіри до продукту. Пацієнти та споживачі шукають переконливі докази ефективності та безпеки ліків.

Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування. На основі аналізу аудиторії розроблятиметься маскот. Розвивайте характер маскота, створюйте для нього історії та пригоди. Залучайте аудиторію до взаємодії з маскотом через конкурси, опитування та інші інтерактивні активності. Використовуйте маскота у контенті для корпоративних профілів або створіть для нього окрему сторінку. Створюйте цікавий рекламний або розважальний відеоконтент з персонажем.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>